Albus

Údaje k 31.12.2017
Váha Délka ulity
121 g 11 cm

Pár slov o mně:

Jak už jste si přečetli výše, jmenuji se Albus, ale říkají mi Albusek, Albík, Běloušek. Jsem totiž albín. Mám bílou nožku a "bílý" se latinsky řekne "albus". Proto se tak jmenuji. Jsem pořád zvědavý a rád po všech lozím. Nejraději dovádím se Zuzu a Zuri, což jsou mí sousedé. Občas si spolu můžeme jít hrát a to je potom jízda! Lozíme po sobě a snažíme se udělat co nejlepší uzel. Někdy se přidají i bráchové, ale ti raději dovádí spolu.

Jak mě poznáte

Mám na ulitce místy odřeniny, protože rád lozím kolem kamene. Celkově mám ulitku docela úzkou.

Hugo

Údaje k 31.12.2017
Váha Délka ulity
109 g 10,5 cm

Pár slov o mně:

Jsem Hugo. A jsem prý takový malý trouba. Nejraději si hraju s bráškou Homerem, který mě vždycky celého zavalí a já se potom snažím uniknout. Je to sranda. Občas mám pocit, že mi noha vypadne z ulity, jak je to náročné.

Jak mě poznáte

Poznáte mě tak, že nejsem ani Albík a ani Homer. Nemám žádné zvláštní znamení.

Nejvíc naši paní štvu, když:

Nevím proč, ale naše paní nemá ráda, že papám méně než bráchové. Vždyť to je ale dobře, ne? Aspoň nemusí kupovat tolik jídla. Vždycky mě bere stranou a dává mi nějaké speciální míchaniny a sleduje, jestli to sním. Musím si aspoň trochu užďobnout, jinak mě nepustí pryč. Nemám to rád.

Homer

Údaje k 31.12.2017
Váha Délka ulity
123 g 11,5 cm

Pár slov o mně:

Jmenuji se Homer. Prý jsem to jméno dostal podle nějaké seriálové postavičky. Ale já tomu nerozumím. Naše paní říká, že jsem strašný macek. Vždycky obdivuje, jak mám širokou ulitku. Mám ji největší ze všech, co tu s námi bydlí. Ale někdy je to i nevýhoda. Třeba když si hraju s kamarády na koníky. Nikdy nemůžu být jezdec, protože by mě prý neunesli. Takže to vždycky odedřu já. Achjo.

Jak mě poznáte

Mám krásnou velikou a širokou ulitku. Jsem z brášků největší.

Údaje k 31.12.2017

Albus

Váha: 121 g
Délka ulity: 11 cm


Hugo

Váha: 109 g
Délka ulity: 10,5 cm


Homer

Váha: 123 g
Délka ulity: 11,5 cm